SMS půjčka

Je více než pravděpodobné, že jste se již s výše zmíněným pojmem ve svém životě setkali. Mohlo se jednat o dobře umístěnou reklamu, případně jste to byli právě Vy, kdo tuto službu chtěli využít, ale nebyli si zcela jisti její seriózností a možnostmi. A právě proto jsme se rozhodli vytvořit následující odstavce, plné užitečných informací a rad, které úzce korespondují s finanční službou, zvanou SMS půjčka.

Co je to SMS půjčka

Jak již samotný název napovídá, tento druh finanční služby je víceméně spojený s velice rychlým získáním finanční hotovosti, a to pomocí mobilního telefonu. Tato služba je také mnohdy nazývána jako takzvaná Finská půjčka. Ve většině případů si žadatel o půjčku u bankovní nebo nebankovní instituce vypůjčí menší finanční hotovost v krátkodobém časovém horizontu splácení.

A co musí potencionální klient finanční instituce tedy učinit, aby požadovanou částku získal? Jak jsme již částečně nastínili, žadatel neudělá nic výjimečného, odešle pouze SMS zprávu ze svého mobilního telefonu s požadavkem na půjčení menší částky. Obvykle se v rámci SMS půjčky, případně Finské půjčky získává nižší obnos v řádu několika málo tisíc.

Původ a historie SMS půjčky

Původ a historie SMS půjčky již podle svého původního názvu jasně poukazuje na místo vzniku. Finská půjčka je jasným vodítkem, která destinace dala vzniknout této finanční službě. A právě i pro tento důvod je SMS půjčka především ve skandinávských zemích tolik oblíbená. Především je to skupina lidí, jejichž věk se pohybuje mezi 20 až 30 lety života.

Důvod, proč je to převážně tato skupina lidí je naprosto jednoduchý. Převážná skupina lidí, která se nachází v této věkové kategorii, jsou studenti, kteří se velice často dostávají do finanční tísně a tím pádem nejsou například schopni zaplatit splátku za telefon či nájem, řeší své problémy pomocí finské půjčky. Jedná se o velice rychlé a efektivní řešení, díky kterému se tak vyhnou vystěhování, případně odpojení svého telefonu.

SMS půjčka a internet

V první chvíli se Vám bude toto spojení zdát s největší pravděpodobností paradoxní, ale i pomocí internetu lze získat takzvanou finskou půjčku, a to bez použití Vašeho mobilního telefonu. V dnešní době existuje již celá řada finančních společností, které nabízejí výše popsaný produkt, poněvadž vědí, že své klienty najdou i zde.

Upřímně řečeno, pořízení půjčky po internetu je opravdu snadnou a pohodlnou záležitostí. Však si představte, jak sedíte doma v teple u svého počítače a nikým nerušeni si v klidu žádáte tu či onu finanční instituci o půjčku.

Nevýhody SMS půjčky

Hned několik nevýhod má tato služba. První jsou vysoké úroky z poskytnutého úvěru. Další nevýhodou je limitovaná výše půjčky. Zpravidla si lze půjčit maximálně jen několik málo tisíc (1 000 – 15 000 tis.). A v poslední řadě to je příliš krátký splátkový termín u této půjčky.

Online pjka

Půjčky ihned
Potřebujete rychle peníze? Pokud Vaše finanční situace potřebuje rychlé či dočasné řešení, lze využít snadnou a rychlou půjčku bez nahlížení do registru, bez doložení příjmů a bez ručitele. Peníze máte během pár hodin v hotovosti.

Půjčky bez registru
Potřebujte finanční hotovost bez nahlížení do registru úvěrovaných? Finanční instituce nabízejí několik druhů půjček s nastavením vlastní výše splátky, podle možností klienta. Půjčky jsou řešeny bez ručitele a dokládání o příjmech.

Půjčka bez doložení příjmu
Potřebujte půjčit peníze, aniž byste museli žádat o doložení příjmů Vašeho zaměstnavatele? Půjčky bez dokládání o příjmech jsou jednou z možností. Půjčky jsou nabízeny prostřednictvím finančních institucí i bank.

Úvěry
Půjčky nebo úvěry jsou jednou z možností jak si rychle něco pořídit, aniž by bylo nutné dlouhodobě spořit. Na finančním trhu je několik bank a dalších finančních institucí, které nabízejí finanční produkty na míru.

Půjčky pro nezaměstnané
Dostali jste výpověď v zaměstnání? Než si naleznete novou práci, budete potřebovat překonat finančně náročné období. Pokud nemáte finanční rezervy, je možné využít půjčky, která je nastavená bez dokladování o příjmu.

Rychlé půjčky
Potřebujete peníze v hotovosti do 24 hodin? I pro Vás se na finančním trhu nabízejí specializované formy půjček. Kde je možné online, osobně nebo telefonicky žádat o půjčku. Splátky jsou nastavené podle Vašich potřeb.

Půjčky ihned
Hledáte možnost, kde si půjčit peníze? Nebankovní známou společnosti nabízí možnost získat finanční prostředky, které je možné využít bezúčelně na cokoliv. Splátkový kalendář je nastaven podle klienta.

Exekuční dražby
Exekuce je pojem, který jedni zatracují a druzí hojně využívají k řešení svých pohledávek. Exekuční dražba je jednou z možností. V prvním případě se jedná o dražby elektroniky, poté automobilů a nakonec nemovitostí.